O nas

Poznaj naszą historię

Biuro detektywistyczne SpyFox - rozwiązujemy najtrudniejsze sprawy ze sprytem

Jesteśmy licencjonowanym biurem detektywistycznym, łączącym lata doświadczeń w branży ze znajomością technik śledczych i wiedzą, zdobywaną w renomowanych agencjach detektywistycznych, policji czy służbach specjalnych. Praktyczne umiejętności takie jak: dyskretna obserwacja, wywiad osobisty czy weryfikacja w sądowych i osobowych rejestrach w połączeniu ze sprytem i nieszablonowym myśleniem gwarantują najwyższą skuteczność rozwiązywania spraw. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowując narzędzia do specyfiki śledztwa - od najbardziej tradycyjnych po sytuacje, gdzie tylko nieszablonowe myślenie może uratować komuś życie. Jeśli uważasz, że Twój świat właśnie się zawalił, skontaktuj się z nami, a błyskawicznie znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.  

Naszą agencję detektywistyczną tworzy grupa licencjonowanych detektywów, dysponujących dużym doświadczeniem, fachową wiedzą oraz umiejętnościami zapewniającymi najwyższą skuteczność działań operacyjnych. Jak każdy profesjonalny detektyw Wrocław pracujemy zgodnie z prawem, posiadamy licencję detektywa o nr. i obowiązkowe ubezpieczenie OC. Działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, prowadząc profesjonalne czynności śledcze, polegające na dyskretnym zbieraniu materiału dowodowego i dostarczaniu rzetelnych oraz potwierdzonych informacji. Każde śledztwo nasza agencja detektywistyczna kończy przekazaniem szczegółowego raportu, zawierającego zdjęcia i materiały wideo, które mogą stanowić materiał dowodowy na rozprawie sądowej. Renomowany detektyw Wrocław pomoże Ci zebrać dowody w sprawie, które nie naruszają dóbr osobistych i przyczynią się do Twojego sukcesu. Naszym Klientom zapewniamy pełną anonimowość wynikającą z tajemnicy służbowej, która obejmuje kontrakt, jak i przebieg współpracy. Działamy na terenie całego kraju i Europy, korzystając ze sprawdzonych technik i narzędzi śledczych oraz know-how, które pomogą Ci wyjść obronną ręką z najtrudniejszej sytuacji. 

Jako godny zaufania detektyw Wrocław oferujemy kompleksowe usługi detektywistyczne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Specjalizujemy się w weryfikacji zdrad małżeńskich lub partnera, obserwacji dzieci, wykrywaniu podsłuchów i kamer, poszukiwań zaginionych osób, weryfikacji pracowników, windykacji/antywindykacji. Dzięki szerokiej ofercie i indywidualnemu podejściu zapewniamy efektywność w sprawach, w których inne biura detektywistyczne były dotąd bezradne. Mamy świadomość, że prowadzona sprawa może wiązać się z silnymi emocjami, dlatego oferujemy profesjonalne wsparcie psychologiczne, które pomoże Ci przejść przez trudny okres w życiu. Współpracujemy z renomowaną kancelarią prawną, oferując najwyższej jakości doradztwo prawne, które będzie nieocenionym wsparciem podczas spraw rozwodowych, majątkowych i karnych. 

Wybór naszej agencji detektywistycznej będzie strzałem w dziesiątkę i pomoże Ci szybko wrócić do normalności. 

Poznaj ofertę dla osób prywatnych

Zobacz ofertę dla firmO nas